ACAI CARE

ACAI SLIM

Acai Slim představuje velice kvalitní doplněk stravy na podporu hubnutí, který kombinuje čistě přírodní extrakty a funguje na několika principech. Pro úspěšné a dlouhodobé hubnutí je zapotřebí potlačit chuť k jídlu tak, aby došlo ke zmenšení porcí jídla a vytvořily se nové stravovací návyky, díky kterým se snižuje váha a do budoucna se vyvarujeme jojo efektu. Další důraz musí být kladen na očistu a správnou funkci střev, kde se obzvlášť u obézních lidí hromadí v průběhu času kalové nánosy o hmotnosti až několika kil. Úspěch Acai Slim tkví samozřejmě také v čistotě extraktu a vysokému obsahu Acai berry. To zajišťuje přísun antioxidantů, dochází ke zvýšení pocitu energie, zrychluje se metabolismus a spalování tuků, a tím se celkově podporuje hubnutí. Aktivní látky neutralizují toxiny vyplavené do krevního oběhu z tukových  vrstev a odvedou je efektivně z těla.Tento produkt kombinuje sílu Acai berry a dalších dvou exotických extraktů, které patří mezi nejefektivnější při snižování hmotnosti – guarany a garcinie.

Guarana roste v brazilských deštných pralesech a po dlouhá staletí slouží jihoamerickým indiánům jako povzbuzující prostředek a zdroj energie. Obsahuje především theobromin, vitamin C, B, rostlinné silice, pryskyřice, katechinové třísloviny, theofylin, tanin a kofein, který na rozdíl od kávy nedráždí a nepřekyseluje žaludek a uvolňuje se postupně – během 6 až 8 hodin. Guarana je díky schopnosti zvyšovat odbourávání tuku a tlumit pocitu hladu hojně využívaná při dietách zaměřených na redukci váhy. Slouží tedy jako spalovač tuku, silný antioxidant, stimulant a energetické tonikum.

Garcinie  se běžně vyskytuje v Asii, kde se mimo jiné využívá v tradiční ajurvédské medicíně. Je zdrojem biologicky aktivní HCA  (kyseliny hydroxycitrónové), která zabraňuje procesu tvorby tukové tkáně – tzv. lipogeneze, příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a cukrů, zvyšuje produkci glykogenu v játrech, snižuje tvorbu cholesterolu, ale také velice úspěšně tlumí pocit hladu. Z průzkumů vyplývá, že garcinie nejlépe funguje v případech, kdy se přejídáme z důvodu stresu, úzkosti, deprese atd. Urychluje signály do mozku, které informují o pocitu nasycení, a tak zabraňuje nadměrné konzumaci jídla.

Je zapotřebí zmínit několik dalších informací o hlavní složce - tedy Acai berry, které je jednou z nejkomplexnějších plodin světa. Jedná se o ovoce přirozeně se vyskytující pouze v Amazonském pralese, kde historie užívání sahá stovky let zpět. Původní indiánské kmeny jej používají jako silný zdroj síly a energie, pro komplexní čištění těla a zabránění předčasného stárnutí organismu. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly mimořádné složení a extrémně vysoké hodnoty antioxidantů, dokonce nejvyšší ze všech druhů ovoce na světě.  Acai poskytuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.

Kromě ochranné funkce před volnými radikály, která již byla popsána, dochází k čištění střev, bez něhož tělo nemůže být zdravé a správně fungovat. Toto jde ruku v ruce s lepším zažíváním, snížením váhy a hladiny cholesterolu. Dokonalý komplex základních aminokyselin se značným množstvím minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, správné funkci svalů a také jejich regeneraci. Dále je podporována činnost buněčných membrán, což pomáhá hormonům, nervovým mediátorům a inzulínovým receptorům pracovat co nejefektivněji.

ACAI DETOX

Acai Detox obsahuje kombinaci 3 složek, které nastartují silnou detoxikaci organismu.  Základem je Acai berry, které je díky svým abnormálně vysokým hodnotám antioxidantů označováno za superpotravinu. Právě antioxidanty hrají velice důležitou roli při procesu očisty těla a chrání organismus před volnými radikály, které dle odhadů napadají každou buňku těla přibližně 10 000x denně. Například antioxidační skupina flavonoidů, která je obsažena ve slupce ovoce, chrání dužinu před oxidací, stárnutím a procesem hniloby. Naprosto stejnou funkci plní flavonoidy i v našem těle. Většina populace bohužel neklade důraz na kvalitu a pestrost stravy a v žádném případě nemůže dosáhnout požadované dávky antioxidantů. Tím pádem trpí hlavní orgány detoxikace, které jsou přetěžované, nestíhají odstraňovat všechny toxické látky, ukládají je do tkání a neustále jedou na energetický dluh.  Pokud však jsou do těla doplněny antioxidanty, tělo se začíná čistit a je potřeba podpořit detoxikační orgány - především játra a ledviny.

Acai Detox proto obsahuje ostropestřec mariánský, pravděpodobně nejsilnější a nejlépe prověřený přírodní prostředek na podporu a čištění jater. Játra jako centrální orgán metabolismu a detoxikace  hrají v očistném procesu hlavní roli. Za svou sílu vděčí látce zvané silymarin, která je považována za jednu z nejefektivnějších, co se týče obnovy jaterní tkáně. Účinky silymarinu jsou tak efektivní a prověřené mnohými klinickými testy, že jej lékaři předepisují i v případech poškození jater následkem dlouhodobého užívání syntetických preparátů, po otravách nejrůznějšího druhu nebo chemoterapii. Velice vhodný je i tam, kde k zanesení jater došlo v důsledku špatné a nadměrné výživy nebo vysokého množství syntetických aditiv, která jsou každodenní součástí naší stravy.

Acai Detox je dále obohacen o extrakt vzácné houby housnice čínské (Cordyceps), jejíž tělo je bohaté na specifické látky a enzymy vlastní pro rostliny vysokohorských biotopů. Zlepšuje vitalitu a dynamiku látkové přeměny buněk především ledvin, jater a plic, čímž napomáhá odstraňovat toxické látky z organizmu včetně toxických zbytků léků, má všestranné regenerační účinky a působí proti desítkám patogenních bakterií. 

Základní složkou zůstává Acai berry, které je jednou z nejkomplexnějších plodin světa. Jedná se o ovoce přirozeně se vyskytující pouze v Amazonském pralese, kde historie užívání sahá stovky let zpět. Původní indiánské kmeny jej používají jako mocný zdroj síly a energie, pro komplexní čištění těla a zabránění předčasného stárnutí organismu. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly mimořádné složení a extrémně vysoké hodnoty antioxidantů, dokonce nejvyšší ze všech druhů ovoce na světě.  Acai poskytuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.

Kromě ochranné funkce před volnými radikály, která již byla popsána, dochází k čištění střev, bez něhož tělo nemůže být zdravé a správně fungovat. Toto jde ruku v ruce s lepším zažíváním, snížením váhy a hladiny cholesterolu. Dokonalý komplex základních aminokyselin se značným množstvím minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, správné funkci svalů a také jejich regeneraci. Dále je podporována činnost buněčných membrán, což pomáhá hormonům, nervovým mediátorům a inzulínovým receptorům pracovat co nejefektivněji.

ACAI IMUNO

Acai Imuno se zaměřuje na posílení imunitního systému, který bývá nejvíce oslaben stresem, nadměrnou a kyselinotvornou stravou, vlivem toxických látek, které někdy dokonce úmyslně požíváme (nikotin a alkohol), výkyvy teplot či negativními pocity. Superplodina Acai, která má nejvyšší antioxidační hladiny ze všech druhů ovoce na světě, velice efektivně pomáhá bojovat proti těmto negativním vlivům na organismus.  Pokud jsou ignorovány, organismus se čím dál častěji potýká s opakovanými potížemi, neboť imunitní systém tvořící ochranný štít celého organismu propustí jakékoliv vetřelce ve formě virů, bakterií, plísní atd. V tomto případě je Acai obohaceno o další silné dary přírody, a to legendární japonské houby Reishi a Shitake.

Houba Reishi pochází z Japonska a v překladu znamená "božská houba nesmrtelnosti". V minulosti ji směli používat pouze císaři, jelikož byla považována za vzácný elixír života. V tradiční čínské medicíně zaujímá významné místo díky vysokému obsahu látek s mimořádnými vlastnostmi. Tato houba dlouhého života je užívaná pro léčebné účely již tisíce let, a to především v jihovýchodní Asii, Číně a Japonsku. Spektrum pozitivních účinků na lidský organismus je extrémně široké, a to především díky vysokému obsahu polysacharidů, aminokyselin, triterpenů, vitamínu  B a důležitých minerálů jako je selen, železo, zinek, měď a germánium.  Jsou to právě polysacharidy, které významně podporují imunitní systém. Přímou stimulací podpůrných buněk se zvyšuje účinnost makrofágů (buněk imunitního systému). Zvýšení aktivity makrofágu má vliv na ničení různých patogenů včetně rakovinotvorných buněk. Dále zjednodušuje odstranění škodlivých a toxických sloučenin z organismu. Tento proces je v lidském těle spojován s protinádorovými účinky. V Číně a Japonsku je Reishi oficiálně schválena jako podpůrná léčba rakoviny. Gano-derma-polysacharidy totiž dle vědeckých důkazů zpomalují růst nádorů. Reishi dále slouží ke snižování vysokého krevního tlaku, podpoře krevního oběhu, proti trombózám, působí protizánětlivě, zlepšuje regeneraci epitelu plic a snižuje tak riziko onemocnění bronchitidou, působí pozitivně dokonce i na činnost srdce, potlačuje záněty a artritidu.

Tyto účinky jsou dále násobeny působením extraktu z Shitake, což je další exotická houba s léčivými a preventivními účinky pocházející z Japonska. Jedná se o houbu, která je velice oblíbená v asijské kuchyni, tradice pěstování sahá do druhého století našeho letopočtu. Shitake představuje mocný zdroj polysacharidů, proteinů, aminokyselin, vitamínů skupiny A, B, C a D, minerálů a látek zvyšujících obranyschopnost. Dále obsahuje látku lentinan, která byla v Japonsku zavedena jako standardní součást léčby některých nádorů. Má imunostimulační, protizánětlivé a protinádorové účinky. Celkově tedy enormně posiluje imunitní systém, dále také upravuje množství cholesterolu v těle, pomáhá při bolestech hlavy a snižuje možnost vzniku migrény, posiluje potenci, zmírňuje kloubní potíže a ochraňuje pokožku a zuby.Vedle účinku na organismus působí také antioxidačně, ničí volné radikály v organismu. Shitake je preventivně užívána lidmi s vysokými psychickými i fyzickými nároky a předchází pocitu vyčerpanosti. Dále slouží jednotlivcům s oslabenou imunitou a s pravidelným příjmem syntetických léků.

Důležitou složkou zůstává Acai berry, které je jednou z nejkomplexnějších plodin světa. Jedná se o ovoce přirozeně se vyskytující pouze v Amazonském pralese, kde historie užívání sahá stovky let zpět. Původní indiánské kmeny jej používají jako mocný zdroj síly a energie, pro komplexní čištění těla a zabránění předčasného stárnutí organismu. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly mimořádné složení a extrémně vysoké hodnoty antioxidantů, dokonce nejvyšší ze všech druhů ovoce na světě.  Acai poskytuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.

Kromě ochranné funkce před volnými radikály, která již byla popsána, dochází k čištění střev, bez něhož tělo nemůže být zdravé a správně fungovat. Toto jde ruku v ruce s lepším zažíváním, snížením váhy a hladiny cholesterolu. Dokonalý komplex základních aminokyselin se značným množstvím minerálů a stopových prvků přispívá ke zdravé pleti, správné funkci svalů a také jejich regeneraci. Dále je podporována činnost buněčných membrán, což pomáhá hormonům, nervovým mediátorům a inzulínovým receptorům pracovat co nejefektivněji.

ACAI EXTREME 2000

Acai berry je jednou z nejkomplexnějších plodin světa. Jedná se o ovoce rostoucí na palmách, které se přirozeně vyskytují pouze v Amazonském pralese. Tyto temně fialové plody rostou divoce, uměle se nepěstu