kosmetika a sirupy s acai berry

Produktová řada AcaiCare se rozrostla o dva nové kosmetické produkty: tělové mléko, pleťový krém a dva sirupy: acai berry sirup, urologický sirup.

Body Milk Acai

Body Milk Acai

Tělové mléko Acai Care slouží jako každodenní součást hydratační a především zpevňující péče o pokožku celého těla. Mléko obsahuje vysoce kvalitní extrakt acai berry a kombinaci olejů, které zajišťují výživu pokožky, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty.

Face Cream Acai

Face Cream Acai

Pleťový krém Acai Care představuje mimořádně kvalitní denní i noční péči vhodnou pro všechny typy pleti. Acai berry chrání pleť před negativními účinky volných radikálů  a poškozením buněk.

 

Acai berry Sirup

Acai berry Sirup

Acai berry se stalo naprostým hitem v trendech zdravého životního stylu, a to především díky svým neuvěřitelně vysokým hodnotám antioxidantů. Acai berry obsahuje bohatý komplex vitamínů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek. FRUKTÓZOVÝ SIRUP vhodný pro děti.

 

 

Urologický sirup

Urologický sirup

Brusinkový extrakt blahodárně působí na ledviny, močový měchýř, močovou trubici a prostatu. Obsažené látky omezují uchycení bakterií způsobujících zánět. D-manóza napomáhá vyplavovat z močového měchýře bakterie E. coli, které mohou způsobovat jeho zánět. FRUKTÓZOVÝ SIRUP